Witamy
Strona Główna
Drzwi
Okna
Parapety
Klamki
Bramy Garażowe
Glazura
Wyp. Łazienek
Zlewy
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

PARAPETY - z konglomeratu i drewniane
 
 
  Oferujemy parapety z konglomeratu i drewniane.

PARAPETY Z KONGLOMERATU

Konglomerat marmurowy jest produktem przemysłowym wynikajacym z kombinacji 95% marmuru naturalnego oraz 5% żywicy poliestrowej w charakterze łącznika. Produkt końcowy posiada parametry przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład. Do tego dochodzą zalety jakie daje produkcja przemysłowa w sensie kontroli, jednolitości koloru i jakości: niska nasiąkliwość, wysoka odporność na ścieranie i ściskanie. 
Wytrzymałość konglomeratu na zginanie jest dużo wyższa od GRANITU. Jednolita struktura zapewnia 100% możliwość renowacji po dodatkowym polerowaniu. 
Standartowe wykończenie elementów zawiera wypolerowaną powierzchnię, fazowany brzeg oraz zaokrąglone narożniki. 
Zapraszamy do naszego sklepu.

 

PARAPETY DREWNIANE

 

Gdy mamy drewniane podłogi, schody, drzwi – także parapety powinny być zrobione z leśnego surowca. Staną się wtedy dopełnieniem całości.

Oferujemy szeroki wybór parapetów drewnianych. Zapraszamy do naszego sklepu.

 

PARAPETY PCV

 

Dzięki budowie komorowej parapety wewnętrzne PCV charakteryzują się doskonałą izolacyjnością termiczną, szczególnie w porównaniu z parapetami z materiałów naturalnych. Parapety PCV można, przy pomocy standardowych narzędzi, łatwo dopasowywać  do różnych sytuacji budowlanych. Utrzymanie w czystości odbywa się przy użyciu ogólnie dostępnych środków czystości. Powierzchnie zewnętrzne są odporne na ścieranie, zarysowania czy żar papierosowy. Parapety wewnętrzne PCV są przyjazne środowisku dzięki możliwości ich powtórnego przetwarzania (recyklingu). Parapety PCV oferowane przez nas, są odporne na obciążenie termiczne w zakresie 
temperatur od -30°C do +60°C.

 

PARAPETY STALOWE

 

Parapety zewnętrzne stalowe to parapety ze stali ocynkowanej, malowane proszkowo lakierami syntetycznym